Ekspert w ocenie i rozwoju

Niespójność w procesie 360? Co robić?

 

 

 

Skorzystaj z kolejnej #pigulkiwiedzy z cyklu Fakty i mity HR, w której Marcjanna Góralczyk-Przychocka podpowiada, co zrobić w sytuacji, gdy wyniki procesu 360 stopni zdają się być niespójne z poziomem kompetencji liderskich prezentowanych przez menedżera na co dzień, na przykład gdy pracownicy opuszczają jego zespół?

 

Jakie elementy przygotowania projektu 360 stopni mogą wpływać na tego rodzaju sytuacje? Jaka jest rola nastawienia menedżera do informacji zwrotnej i swojego zespołu? Skąd pozyskać dodatkowe wskazówki, i jakie narzędzia zastosować, aby wyjaśnić rzeczywiste przyczyny niespójności?

 

Poznaj odpowiedzi. W pigułce!

 

 

 

 

Skorzystaj z naszego doświadczenia

MP_2016_250

                               

Marcjanna Góralczyk-Przychocka

 

Konsultant HR, trener, coach. Posiada wieloletnie doświadczenie w ocenie kompetencji metodą Assessment Centre (ponad 250 sesji) oraz prowadzeniu spotkań z informacją zwrotną po procesach 360° (ponad 450 spotkań). W RESOLUTIO realizuje także szkolenia asesorskie oraz warsztaty z feedbacku.

 

 

 

 

 

Prześlij sugestię tematu – odpowiemy na Twoje pytanie!

 

Masz pytanie lub nietypowe wyzwanie dla HR w Twojej organizacji? Napisz na kontakt@resolutio.pl i poznaj opinię eksperta, który pomoże Ci ustalić fakty i obalić mity funkcjonujące w branży. Twoje wyzwanie może zainspirować wiele innych osób!