Ekspert w ocenie i rozwoju

Zarząd

 • Justyna Subczyńska-Papuda

  Prezes Zarządu

  Justyna ukończyła Międzynarodowe Stosunki Polityczne i Gospodarcze oraz Zarządzanie i Marketing, a także Podyplomowe Studia ZZL oraz Studia Doktoranckie w zakresie Zarządzania Organizacją w SGH.

  W RESOLUTIO zajmuje się operacyjnym zarządzaniem firmą, planowaniem strategii i wytyczaniem kierunków rozwoju biznesowego spółki. Jest odpowiedzialna za procesy sprzedaży i wskaźniki efektywności biznesowej. Wspiera przygotowanie merytoryczne i realizację złożonych projektów z obszaru consultingu i zarządzania kompetencjami.

  Posiada bogate doświadczenia jako asesor i konsultant.

 • Justyna Parzniewska

  Członek Zarządu, Dyrektor Merytoryczny

  Justyna ukończyła Psychologię (SWPS), specjalizując się w psychologii biznesu. Jest również absolwentką Językoznawstwa (UJ) oraz studiów podyplomowych z Zarządzania i Marketingu (AE w Katowicach).

  Ma bogate doświadczenie jako asesor, trener, coach i konsultant. Jej pasją jest wspieranie rozwoju pracowników zarówno poprzez diagnozę kompetencji jak i prowadzenie warsztatów oraz sesji coachingowych.

  W RESOLUTIO zajmuje się nadzorem nad merytorycznymi aspektami projektów realizowanych przez firmę oraz rozwojem metodologii i narzędzi. Bezpośrednio kieruje pracą zespołu merytorycznego.