Ekspert w ocenie i rozwoju

Porozmawiajmy o zmianach… już 24 maja z HR na Śniadanie!

HR Śniadanie strona

 

 

Już 24 maja spotykamy się na… śniadaniu! W towarzyskiej atmosferze, w gronie praktyków poruszymy wspólnie z Wami i Studio Wiedzy najtrudniejsze tematy HR takie jak paragrafy, kultura, zmiana… O tym, jak nawigować w coraz bardziej zmiennym świecie opowie Justyna Parzniewska, dyrektor merytoryczna RESOLUTIO. Jesteśmy umówieni?

 

 

 

 

 

 

HR a Śniadanie: Trudne sprawy HR – paragrafy, kultura, zmiana

 

24 maja, godz. 9:00 WARSZAWA, Warsaw Spire, Plac Europejski 1  >> zapisz się już dziś!

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiedy elastyczność to zbyt mało…

 

Twoja organizacja rozwija się z prędkością światła?

 

A może Twój zespół czekają strategiczne zmiany i nie wszystkie ich efekty są przewidywalne?

 

Czy elastyczność to dziś zbyt mało wobec zmiennych wyzwań?

 

W czasach, w których jedyną stałą cechą biznesu jest nieustanna zmiana, oczekujemy od pracowników więcej niż tylko dostosowania się do przewidywalnych sytuacji. Aby nadążyć za Klientem i wyprzedzić konkurencję w świecie bez pewników, trzeba być zwinnym. Co to oznacza i jak to zrobić? Zapraszamy na wystąpienie!

 

 

 

Justyna Parzniewska

 

JP_2016Psycholog biznesu, z bogatym doświadczeniem jako trener, coach, asesor i konsultant HR. Dyrektor Merytoryczny RESOLUTIO.

 

Justyna od kilkunastu lat wspiera menedżerów w rozwoju własnym oraz rozwoju zespołów. Ukończyła Psychologię (SWPS), specjalizując się w psychologii biznesu, jest także absolwentką studiów podyplomowych z Zarządzania i Marketingu (AE w Katowicach) oraz językoznawstwa (UJ). Certyfikowany coach (ICC, Agile Profile®), psychoterapeuta w nurcie poznawczo-behawioralnym.

 

Wieloletni asesor w projektach diagnozy potencjału kompetencyjnego pracowników z różnorodnych branż oraz trener w obszarze tzw. kompetencji miękkich. Autorka programów szkoleniowych i narzędzi w metodzie Assessment i Development Center oraz Informacji Zwrotnej 360 stopni.

 

Propagatorka i praktyk filozofii zwinności, jeden z pierwszych w Polsce Coachów akredytowanych w metodologii Agil’OA – Agile Profile®.