Ekspert w ocenie i rozwoju

Poszukiwany HR DREAM TEAM 2017!

1200x628_1

 

7 marca wystartowała III edycja HR DREAM TEAM! To jedyny w swoim rodzaju konkurs dla Zespołów HR, w którym kapituła powołana przez Pracuj.pl nagrodzi najciekawszy projekt!

 

 

Co może o tym zadecydować?

 

Innowacyjność projektu, odwaga w jego wdrożeniu, ale też… konkretne efekty świadczące o jego skuteczności w organizacji. Jeśli Wasz Zespół może pochwalić się zaprojektowaniem niecodziennego projektu, który zaowocował Waszym wspólnym sukcesem, nie możecie przegapić tego wydarzenia!

 

 

 

Dla Zwycięzców…

 

Na zwycięski Zespół czeka prestiżowy tytuł HR DREAM TEAM, wyjątkowe nagrody i uroczyste gratulacje podczas prawdziwego HR-owego święta, czyli Gali HR Day, organizowanej w Warszawie, 7 czerwca! Dodatkowo Wasz Zespół może zdobyć wyróżnienie w jednej z trzech kategorii konkursowych, w ramach których przyjmowane są zgłoszenia. 

 

 

 

Kategorie konkursowe

 

Do 30 kwietnia możecie zgłosić swój projekt w jednej z następujących kategorii:

 

1. Skuteczna i przyjazna rekrutacja kandydatów

2. Rozwój talentów w organizacji

3. Kultura organizacyjna i zaangażowanie pracowników

 

 

W tegorocznej edycji, RESOLUTIO ma przyjemność być partnerem kategorii „Rozwój talentów organizacji”. Tym mocniej zachęcamy do udziału i kibicujemy wszystkim tym, dla których HR to prawdziwa pasja! Poza okazją do zdrowej rywalizacji w zacnym gronie, konkurs HR DREAM TEAM to także, jak podkreśla organizator, „papierek lakmusowy najnowszych trendów”. Zatem – bądźcie z nami koniecznie!

 

 

 

Więcej informacji

 

Opis kryteriów konkursu, a także dokładny harmonogram i regulamin do pobrania znajdziecie na stronie Organizatora.

 

 

POWODZENIA!