Ekspert w ocenie i rozwoju

Spotkajmy się na XXIII Kongresie Kadry, 9-11 maja w Warszawie!

Sytuacja na rynku pracy w 2016 roku wyraźnie się poprawia. Pracownicy są bardziej pewni swojego zatrudnienia, co stawia polskich pracodawców w coraz trudniejszej sytuacji. O tym, co staje się głównym wyzwaniem na rynku pracownika mówić będą menedżerowie personalni podczas nadchodzącego XXIII Kongresu Kadry, który odbędzie się w dniach 9-11 maja 2016 roku w Warszawie w Centrum Konferencyjnym Muranów w Muzeum Żydów Polskich POLIN.  Tegoroczna edycja jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i prezentacji innowacyjnych rozwiązań w tym obszarze. Z wielką przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie do grona Wystawców i Partnerów wydarzenia.

 

 

 

 

Wśród poruszanych tematów znajdą się m.in. odpowiedzi na pytania: jak ze zmianami na rynku pracy radzą sobie największe organizacje w Polsce, jak optymalizują działania personalne aby dostosować się do wymagań biznesu, jak mierzą efektywność projektów, co staje się dla nich największym wyzwaniem w dobie walki o talenty, zmian demograficznych oraz wszechobecnej technologii.

 

 

Wśród prezentacji projektów personalnych znajdą się dobre praktyki z takich firm, jak: CEMEX, IKEA Industry, Hilti, Dendro, Hempel Paints, Flextronics, Sonoco, Saint-Gobain, ZF TRW, RWE, Unilever, Grupa Żywiec, Fair Packaging, Nexteer Automotive, IBM, PPG Industries, JTI, Alior Bank, Michelin i wielu innych. O wysokiej randze kongresu świadczą topowi prelegenci, którzy znaleźli się w jego programie. Zaproszenie do udziału w kongresie przyjęła Lori Shook – ekspert w zakresie neuroscience i jej wykorzystania w kreowaniu nowoczesnego przywództwa, wieloletnia trenerka i coach biznesu oraz pochodzący z Holandii Jos Rovers – doświadczony konsultant, który wspiera organizacje w procesach transformacji, kreowania efektywnego przywództwa i innowacji. Inspiracji ze świata biznesu i dla biznesu dostarczą także: Rafał Ohme – profesor nadzwyczajny psychologii, mówca biznesowy Szymon Kudła a także Paweł Dangel – w latach 1997-2012 prezes zarządu Grupy Allianz Polska.

 

 

Organizatorzy kongresu zadbali także o niestandardowe inspiracje spoza świata biznesu. Stąd obecność w programie znanych dziennikarzy telewizyjnych: Jarosława Kuźniara i Szymona Majewskiego.

 

 

Po raz trzeci w trakcie wiosennej edycji kongresu odbędzie się finał ogólnopolskiego konkursu dla firm, które realizują innowacyjne projekty w zakresie zrządzania ludźmi – HR INNOVATOR 2016. Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane na stronie hrinnovator.pl do 4 kwietnia 2016 r. a prezentacja zwycięzców i wręczenie statuetek HR INNOVATORA 2016 zostały zaplanowane na 9 maja.

 

 

Do zobaczenia na Kongresie! Więcej o na stronie Organizatora kongreskadry.pl .