Menu Zamknij
Justyna Subczyńska-Papuda

Justyna Subczyńska-Papuda

Prezes Zarządu

Justyna ukończyła międzynarodowe stosunki polityczne i gospodarcze oraz zarządzanie i marketing, a także podyplomowe studia ZZL oraz studia doktoranckie w zakresie zarządzania organizacją w SGH. W RESOLUTIO zajmuje się operacyjnym zarządzaniem firmą, planowaniem strategii i wytyczaniem kierunków rozwoju biznesowego spółki. Jest odpowiedzialna za procesy sprzedaży i wskaźniki efektywności biznesowej. Wspiera przygotowanie merytoryczne i realizację złożonych projektów z obszaru consultingu HR. Posiada bogate doświadczenia jako menedżer projektów i konsultant.

Zespół o Justynie

- Bardzo dobry szef. Kiedy kogoś docenia lub zwraca uwagę na obszary do rozwoju – zawsze na konkrecie. Niezwykle kompetentna i wszechstronna – potrafi błyskawicznie zejść ze strategicznego poziomu na bardzo operacyjne zadania. Uśmiechnięta i sympatyczna – nie da się jej nie lubić.

- Skuteczne argumentowanie i trzymanie emocji na wodzy nawet w trudnych sytuacjach – tego naprawdę można się od niej uczyć!

- Spokój i opanowanie, pogoda ducha, wizjonerstwo, świetna wiedza biznesowa, umiejętność zarządzania zespołem.

- Konkretna, opanowana. Umie zarządzić nagłą sytuacją, na chłodno rozważając korzystne opcje działania. Dba o bardzo wysoką jakość pracy firmy. Wie, czego chce i umie do tego dążyć. Z łatwością wyraża swoje zdanie.

- Klasa i takt. Doskonały negocjator, niezależnie od relacji biznesowej po mistrzowsku buduje platformę porozumienia. Konsekwentna, ale zawsze otwarta na rozmowę!

Justyna o sobie

Moje ulubione zajęcie:

Spędzanie czasu z rodziną, podróże małe i duże, wyjścia do teatru, aranżacja wnętrz.

Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie była tym, kim jestem:

Podróżniczką, projektantką mody, architektem wnętrz.

Mój ulubiony bohater literacki / filmowy:

John Keating z filmu Stowarzyszenie Umarłych Poetów, Bryan Mills w ekranizacji Uprowadzona czy John Milton w filmie Adwokat Diabła.

Słowa, których nadużywam:

Właśnie oraz myślę, że można…

Anna Dołęgowska-Kowalska

Dyrektor Merytoryczna

Ania jest psychologiem (UKSW), ukończyła również studia z zarządzania ludźmi w firmie i coachingu profesjonalnego na ALK, szkołę trenerską w INTRA i zarządzanie talentami na eCornell University. Bardzo dobrze zna wewnętrzną perspektywę i wyzwania działów HR, gdyż sama pracowała jako specjalista i menedżer HR. Wieloletni asesor w projektach diagnozy potencjału kompetencyjnego pracowników i menedżerów oraz trener w obszarze kompetencji miękkich i menedżerskich. Prowadzi coaching menedżerski, kariery i life-coaching zgodnie ze standardami ICF i podejściem NVC. W RESOLUTIO odpowiada za terminową i jakościową realizację projektów. Na co dzień kieruje zespołem merytorycznym i chętnie angażuje się w rozwój nowych usług oraz funkcjonalności.

Zespół o Ani

- Profesjonalna, pełna energii i pomysłów, zawsze chętna do wdrażania nowych rozwiązań i doskonalenia tych istniejących.

- Konkretna i analityczna. Bardzo duża uważność na szczegóły.

- Ania ma dużą wiedzę i doświadczenie. Jest bardzo kreatywna i otwarta. Wyciąga bardzo trafne wnioski i zawsze pomaga w rozwiązywaniu problemów.

- Ania posiada ogromną wiedzę merytoryczną, która w połączeniu z kreatywnością i otwartością na pomysły innych, rozwiąże nawet najtrudniejszą projektową zagwozdkę.

- Anię wyróżnia profesjonalizm i nastawienie na wysoką jakość dostarczanych rozwiązań. Posiada dużą wiedzę merytoryczną i chętnie się nią dzieli. Ma ciekawe pomysły, którymi potrafi zainspirować innych. W pracy z zespołem jest otwarta, wspierająca, uważna.

Ania o sobie

Moje ulubione zajęcie:

Ruch w prawie każdej postaci: lubię jeździć na rowerze, na nartach, pływać, biegać i dużo spacerować. Lubię też poznawać nowe miejsca i ludzi, więc bardzo szybko się pakuję i robię dużo zdjęć 😉

Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie była tym, kim jestem:

Psychoterapeutą, a może fotografem w podróży…

Mój ulubiony bohater literacki / filmowy:

Frida Kahlo, uwielbiam też Frankie z serialu Grace i Frankie.

Słowa, których nadużywam:

Super! Prawda? Tak jakby…

Justyna Parzniewska

Justyna Parzniewska

Dyrektor Zespołu Merytorycznego, Członek Zarządu

Justyna ukończyła psychologię (SWPS), specjalizując się w psychologii biznesu. Jest również absolwentką językoznawstwa (UJ) oraz studiów podyplomowych z zarządzania i marketingu (AE w Katowicach). Ma bogate doświadczenie jako asesor, trener, coach i konsultant. Jej pasją jest wspieranie rozwoju pracowników zarówno poprzez diagnozę kompetencji jak i prowadzenie warsztatów oraz sesji coachingowych. W RESOLUTIO zajmuje się nadzorem nad merytorycznymi aspektami projektów realizowanych przez firmę oraz rozwojem metodologii i narzędzi.

Zespół o Justynie

- Fachowiec i pasjonatka. Tytan pracy. W jej repertuarze dominuje autentyczność – jasno stawia sprawy i zawsze można liczyć na szczerą wymianę zdań.

- Merytoryczny guru. Ma godną naśladowania umiejętność spojrzenia na projekt z lotu ptaka, poukładania go, by w następnym kroku przełożyć merytorykę na konkretne działania. A przy tym jest bardzo miłą osobą.

- Wiecznie zapracowana, głównie dlatego, że Klienci pragną jej udziału w projektach. Nic dziwnego, aż bije od niej blask eksperta.

- Wiedza merytoryczna z zakresu analizy kompetencyjnej, profesjonalizm, wysoka etyka pracy.

- W Justynie podziwiam ogromne doświadczenie, otwartość i budowanie niezwykle partnerskich relacji.

- Merytoryczna wiedza Justyny to niezastąpiona broń RESOLUTIO. Konkretna, wie czego chce, a do tego zawsze dobrze ubrana!

Justyna o sobie

Moje ulubione zajęcie:

Jak w piosence Lubomskiego: „A póki co spacerologia, To moja jest ideologia…”, a poza tym książki, muzyka i spotkania z przyjaciółmi.

Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie była tym, kim jestem:

Najchętniej (niekoniecznie buddyjskim) mnichem.

Mój ulubiony bohater literacki / filmowy:

Aurora Greenway (Czułe słówka), Osioł (Shrek), Maximus (Gladiator), Daniel Stein (Daniel Stein, tłumacz), Kate (Wichrowe Wzgórza).

Słowa, których nadużywam:

Jasne, OK, super, jesteśmy w „touch’u”.

Marcjanna Przychocka

Marcjanna Przychocka

Konsultantka Współpracująca

Marcjanna jest psychologiem (Wydział Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego). Z RESOLUTIO współpracuje od 2008 roku. Zajmuje się budowaniem metodologii, oceną kompetencji oraz kompleksową informacją zwrotną po procesach Assessment / Development Centre i 360 stopni (w języku polskim i angielskim). Prowadzi również szkolenia dla osób udzielających informacji zwrotnych, planuje i wspiera rozwój kompetencji menadżerskich. Posiada kilkuletnie doświadczenia w pracy diagnostycznej, terapeutycznej oraz rozwojowej z rodzinami i młodzieżą (Instytut Gestalt, Poradnia Psychologiczna, Krakowski Ośrodek Terapii).

Zespół o Marcjannie

- Biblia wiedzy i doświadczeń w obszarze przekazywania informacji zwrotnej – to pod jej okiem zespół RESO doskonalił swój warsztat feedbackowy. Zawsze otwarta na współpracę i pomoc przy realizacji najtrudniejszych projektów.

- Przemiła, ciepła i troskliwa. W jej towarzystwie, każdy poczuje się „zaopiekowany”.

- Tytan pracy, ogromna wiedza, urok, wdzięk to tylko klika określeń Marcjanny. Każda rozmowa z nią, to solidna dawka inspiracji.

- Roztacza wokół mnóstwo pozytywnej energii.

- Pełna wdzięku, charyzmy, empatii i zrozumienia dla innych. A do tego merytoryczne guru, która chętnie dzieli się swoja wiedzą i doświadczeniem z innymi.

- Doświadczenie, wiedza i profesjonalizm w jednym!

Marcjanna o sobie

Moje ulubione zajęcie:

Gadanie z ludźmi, uprawianie muzyki i wymądrzanie się (to się nie zmienia!).

Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie była tym, kim jestem:

Muzykiem lub niestrudzonym podróżnikiem.

Mój ulubiony bohater literacki / filmowy:

Shantaram.

Słowa, których nadużywam:

Niesamowity, cudownie i… no cóż, tu wkracza cenzura 😉

Ewa Tarkiewicz

Ewa Tarkiewicz

Konsultantka Współpracująca

Ewa ukończyła zarządzanie i marketing ze ścieżką mediacje i facylitacja (UW) oraz zarządzanie zasobami ludzkimi (SGH). Wspieranie innych w rozwoju to jej pasja. W trakcie pracy zawodowej zajmowała się m.in. rekrutacją, wdrażaniem nowych pracowników (onboarding), rozwojem ludzi i organizacji, oceną pracowniczą oraz zarządzaniem talentami pracowników. W ramach działań rozwojowych przeprowadziła szereg szkoleń, w tym szkolenia z MBTI oraz szkolenia z rozwoju kompetencji miękkich. Obecnie koncentruje się na wspieraniu rozwoju organizacji i pracowników. Angażuje się w projekty doradcze, związane z budowaniem modeli kompetencyjnych i diagnozą kompetencji, uczestniczy w sesjach AC/DC oraz w procesach związanych z realizacją badań online.

Zespół o Ewie

- Ma tak wszechstronną wiedzę i tyle chęci do działania, że aż miło skorzystać z jej wsparcia przy wszelkich zadaniach.

- Humor, dojrzałość, pozytywne nastawienie.

- Ewa to bardzo ciepła osoba, jej opanowanie, spokój i empatia sprawiają, że chcesz przebywać w jej towarzystwie.

- Pełna energii, chęci i motywacji. Konkretna i dbająca o szczegóły.

- Ewa zaraża optymizmem. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych 😊 Łączy umiejętności analityczne z kompetencjami miękkimi.

- Ogromne doświadczenie merytoryczne i praktyczne z dynamitową energią do działania!

Ewa o sobie

Moje ulubione zajęcie:

Spędzanie czasu z rodziną, wyszukiwanie gadżetów ułatwiających życie rodzicom, pływanie, śpiewanie. Uwielbiam się śmiać, a radość czerpię ze wszystkiego, co mnie otacza.

Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie była tym, kim jestem:

Muzykiem.

Mój ulubiony bohater literacki / filmowy:

Ania (z Zielonego Wzgórza), Czkawka (Jak wytresować smoka), Kamyk (Tkacz Iluzji), Wiedźmin (saga Sapkowskiego), Joanna – bohaterka książek Joanny Chmielewskiej.

Słowa, których nadużywam:

Zuch!, super, tak jakby. Nadużywam też kilku niecenzuralnych słów, niestety…

Agata Latusek

Agata Latusek

Menedżer Zespołu Merytorycznego

Agata jest psychologiem, coach’em, doradcą personalnym. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza oraz studia podyplomowe Coaching Profesjonalny – metody i praktyka. Od 2010 roku zajmuje się oceną i rozwojem kompetencji, wspiera zarówno pracowników w realizacji celów zawodowych, pokonywaniu problemów, jak i menedżerów w budowaniu efektywnych i zaangażowanych zespołów. W RESOLUTIO zarządza pracą zespołu merytorycznego, dba o realizację projektów zgodną z potrzebami klientów. Pełni także rolę asesora oraz przekazuje informacje zwrotne, wspierając uczestników sesji Assessment / Development Centre oraz 360 stopni w budowaniu planów rozwojowych.

Zespół o Agacie

- Menedżer nastawiony na ludzi – takich ze świecą szukać! 😊 Konkretna, dobrze zorganizowana i empatyczna. Pomaga w rozwoju.

- Posiada ogromną wiedzę merytoryczną, którą potrafi się dzielić. Wyróżnia ją empatia, umiejętność słuchania innych, wsparcie, pomoc i złote serduszko.

- Uważna na potrzeby innych, dąży do szukania rozwiązań satysfakcjonujących wszystkie strony, spokojnie podchodzi do trudnych sytuacji.

- Połączenie ogromnej wiedzy, empatii i taktu.

- W Agacie cenię urok osobisty, wrażliwość, empatię, mądrość życiową (sposób mówienia budzący zaufanie), szacunek do drugiego człowieka, życzliwość, win-win approach.

- Ciepła, spokojna, opanowana, konkretna, dbająca o każdy szczegół i empatyczna.

Agata o sobie

Moje ulubione zajęcie:

Górskie wędrówki, obserwowanie ludzi, analizowanie, niezależnie czy ma to sens czy nie.

Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie była tym, kim jestem:

Pisarką, badaczką przyrody na Islandii lub w Nowej Zelandii, renowatorką starych mebli .

Mój ulubiony bohater literacki / filmowy:

Jep (Wielkie Piękno), Sean Maguire (Buntownik z wyboru), Cheryl Strayed (Dzika droga).

Słowa, których nadużywam:

Z czego to wynika?

Monika Skakuj

Monika Skakuj

Koordynatorka Projektów HR

Monika ukończyła psychologię ze specjalizacją psychologia organizacji i pracy (UW). Doświadczenie z zakresu rekrutacji i rozwoju talentów zdobywała w wewnętrznych działach HR. W RESOLUTIO zajmuje się koordynacją projektów z zakresu Informacji Zwrotnej 360, BOiSP oraz Assessment / Development Center. Przygotowuje i prowadzi także sesje oceny Escape Room. Monika czuwa nad przygotowaniem i realizacją kolejnych etapów procesu oraz nadzoruje pracę zespołów projektowych. Ponadto organizuje sesje informacji zwrotnej oraz opracowuje raporty podsumowujące wyniki indywidualne oraz grupowe.

Zespół o Monice

Monika – oaza spokoju. Sumiennie i z precyzją zaopiekuje najbardziej niestandardowe oczekiwania naszych Klientów. Świetna w dostrzeganiu zagrożeń.

- Narzekanie zupełnie nie jest w jej stylu. Potrafi się skoncentrować – nawet, jeśli wokoło panuje chaos. Zawsze pomoże, nawet jak sama ma dużo pracy.

- Bardzo sprawne zarządzanie projektami, dające ogromny komfort współpracy.

- Kontaktowa, sympatyczna. Ma swoje zdanie i nie waha się go wypowiedzieć. Specjalistka w zakresie projektów Escape Room.

- Zachowuje spokój nawet w trudnych i stresujących sytuacjach. Asertywna, dokładna i pogodna.

- Ostoja spokoju, każde zadanie wykonuje najlepiej jak potrafi. Do tego uśmiech, którego nie da się nie uwielbiać!

Monika o sobie

Moje ulubione zajęcie:

Wycieczki, poznawanie nowych miejsc, rozmowy przy kawie.

Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie była tym, kim jestem:

Właścicielem kawiarni na włoskim wybrzeżu.

Mój ulubiony bohater literacki / filmowy:

Mr. Darcy (Duma i uprzedzenie).

Słowa, których nadużywam:

Spoko, to zależy.

Katarzyna Czarnołęcka

Katarzyna Gajcy

Koordynatorka Projektów HR

Kasia studiowała zarządzanie ze specjalizacją doradztwo organizacyjne (UW) oraz turystykę i rekreację (AWF). Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała jako researcher i headhunter w agencji doradztwa personalnego. W RESOLUTIO zajmuje się koordynacją projektów z zakresu Assessment / Development Center (AC/DC), Oceny 360 oraz BOiSP. Czuwa nad sprawnym przebiegiem realizowanych procesów, pełni rolę administratora sesji AC|DC oraz prowadzi szkolenia techniczne dla uczestników procesów on-line. Ponadto organizuje pilotaże zadań AC/DC i nadzoruje proces tworzenia narzędzi oceny. Kasia wspiera proces podsumowywania procesów, poprzez organizację sesji informacji zwrotnej oraz przygotowywanie raportów indywidualnych oraz zbiorczych.

Zespół o Kasi

- Pełna energii, zaradna, obrotna i skuteczna. Lubię w niej gotowość do pomagania – na Kasię można liczyć.

- Kasia lubi nowe wyzwania, jest wielozadaniowa i bardzo dobrze zorganizowana.

- Kasia jest bardzo szybka, energiczna, ma dużo inicjatywy, czasem zanim dostanie zadanie do realizacji już je wykonuje samodzielnie. Szybko się uczy, zawsze uśmiechnięta.

- Gotowa do działania i pełna determinacji – potrafi odnaleźć się w różnych sytuacjach.

Kasia o sobie

Moje ulubione zajęcie:

Fotografia, spotkania z przyjaciółmi, dobra książka.

Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie była tym, kim jestem:

Złotą rybką spełniającą życzenia.

Mój ulubiony bohater literacki / filmowy:

Adaś Miauczyński (Dzień Świra), Kłapouchy

Słowa, których nadużywam:

Kawa 😊

Agnieszka Tertil

Koordynatorka Projektów HR

Agnieszka ukończyła psychologię społeczną (Uniwersytet SWPS) oraz Stosunki Międzynarodowe (UW). Doświadczenie w zakresie diagnozy i rozwoju kompetencji zdobywała w firmach doradczo-szkoleniowych. W RESOLUTIO koordynuje projekty Assessment/ Development Center (AC/DC) oraz Feedback 360. Przygotowuje i nadzoruje realizację kolejnych etapów procesu. Angażuje się w opracowanie metodologii oceny dla klienta. Bierze również udział w sesjach w roli asesora, udziela informacji zwrotnej, wspiera proces podsumowania wyników projektów poprzez przygotowanie raportów indywidualnych i zbiorczych.

Zespół o Agnieszce

- Ogromna wiedza merytoryczna. Spokój i profesjonalizm.

- Agnieszka jest bardzo ciepłą i troskliwą osobą. To taka „dobra dusza” naszego zespołu.

- Współpraca z Agą to czysta przyjemność. Zawsze pomocna i skoncentrowana na zadaniu. Nagłe sytuacje nie są dla niej straszne! Głowa pełna pomysłów!

- Jest pozytywnie nastawiona do działań. Nie poddaje się, gdy pojawiają się trudności. Zawsze jest uśmiechnięta i pogodna.

- Ogromna empatia, takt i wyważona komunikacja. Agnieszka troszczy się o innych, dba o relacje, dostarcza rozwiązania wysokiej jakości. Zawsze dotrzymuje słowa i chętnie włącza się w nowe działania. Ma ogromny apetyt na rozwój!

Agnieszka o sobie

Moje ulubione zajęcie:

Aktywne spędzanie czasu z rodziną, długie spacery z psem po lesie, rozmowy z ciekawymi ludźmi

Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie była tym, kim jestem:

Narciarką alpejską

Mój ulubiony bohater literacki / filmowy:

Erast Fandorin, detektyw z książek autorstwa Borisa Akunina

Słowa, których nadużywam:

Jak większość psychologów: to zależy

Alina Nowicka

Koordynatorka Projektów HR

Alina ukończyła psychologię oraz podyplomowe studia HRBP. W RESOLUTIO zajmuje się koordynacją projektów z zakresu Assessment Development Center, Informacji Zwrotnej 360, szkoleń i warsztatów. Nadzoruje pracę zespołów projektowych oraz czuwa nad przebiegiem realizowanych procesów. Przygotowuje materiały oraz harmonogramy projektowe. Wspiera uczestników procesu na każdym etapie. Ponadto organizuje sesje informacji zwrotnej oraz opracowuje raporty podsumowujące wyniki indywidualne oraz grupowe.

Zespół o Alinie

- Bardzo sprawnie zarządza projektami. Jest pracowita, dokładna oraz sumienna.

- Aliny nie da się nie lubić - uwielbiam jej poczucie humoru. W pracy nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Staje na wysokości każdego zadania.

- Skupiona na swoich zadaniach, konkretna, działa z dużą dbałością o szczegóły.
Komunikacja na bardzo wysokim poziomie. 

- Cenię ją za krytyczne myślenie, bezpośrednią komunikację i otwartość na feedback. Zawsze można na nią liczyć!

- Alina jest wytrwała, konsekwentna i skuteczna. Nie podda się nawet w najtrudniejszej sytuacji i znajdzie satysfakcjonujące rozwiązanie. Podziwiam jej umiejętność pracy nad wieloma projektami w jednym czasie. Do tego jest nastawiona na współpracę i zawsze gotowa do pomocy.

Alina o sobie

Moje ulubione zajęcie:

Spacery z psem, obserwowanie ludzi, analizowanie wszystkiego.

Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie była tym, kim jestem:

Szpiegiem, oazą spokoju.

Mój ulubiony bohater literacki / filmowy:

WALL-E, Baymax (Wielka Szóstka), Konrad Wolski (Nielegalni - Vincent V. Severski).

Słowa, których nadużywam:

Żartem śmiechem; więc; moim zdaniem;
i oczywiście podlaskie „dla”.

Kamila Dessoulavy-Ossowska

Kamila Dessoulavy-Ossowska

Konsultantka HR

Kamila jest absolwentką psychologii, ze specjalizacją psychologia pracy i stresu. W RESOLUTIO koordynuje projekty Assessment / Development Center (AC/DC) na wszystkich etapach oraz zarządza kalendarzem asesorskim. Bierze udział w sesjach jako asesor, pisze raporty oraz udziela informacji zwrotnej. Kamila współprowadzi szkolenia przygotowujące do pełnienia roli asesora, wspiera organizację pilotaży zadań AC/DC oraz rekrutację współpracujących konsultantów.

Zespół o Kamili

- Perfekcjonistka w każdym calu. Dba o wysoką jakość pracy swojej oraz współpracowników, nie tworząc przy tym napiętej atmosfery. Bardzo dobrze się z nią współpracuje.

- Mistrzyni prowadzenia największych projektów AC|DC – zadba o każdy szczegół i dopilnuje terminów. Firmowe Sokole Oko 😊 – wyłapie najmniejszy błąd.

- Otwarta, wrażliwa na innych, z fajnym poczuciem humoru.

- Świetny organizator, pamięta o wszystkim i o wszystkich. Niestrudzenie szuka wyjścia z trudnych sytuacji. Zawsze cierpliwe słucha.

- Świetnie planująca, nie zapomina o niczym. Potrafi dopiąć niemożliwe do zorganizowania aktywności. Również wtedy, gdy są na już – nie widać po niej stresu, kiedy świat wystawia na próbę jej umiejętności organizatorskie. Sympatyczna i zdrowo się odżywia 😊

- Konkretna i świetnie zorganizowana. Pracę okrasza poczuciem humoru.

Kamila o sobie

Moje ulubione zajęcie:

Podróżowanie, wycieczki rowerowe, czytanie książek, dłuuugie spanie...

Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie była tym, kim jestem:

Projektantką biżuterii lub architektem.

Mój ulubiony bohater literacki / filmowy:

Król Julian!

Słowa, których nadużywam:

Tak jakby, ej.., jaaaasne.

Agnieszka Motyl

Agnieszka Motyl

Specjalistka ds. raportowania

Agnieszka ukończyła bezpieczeństwo narodowe ze specjalizacją ochrona i obrona narodowa (AON). W RESOLUTIO realizuje badania kwestionariuszowe on-line, w tym informacji zwrotnej 360 stopni, sprawności sprzedażowej, opinii i satysfakcji oraz potencjału do rozwoju. Przygotowuje i przetwarza bazy danych, wykonuje analizę ilościową. Opracowuje raporty indywidualne i grupowe, materiały podsumowujące, a także różnego rodzaju narzędzia Excelowe.

Zespół o Agnieszce

- Entuzjastka narzędzi ułatwiających pracę i życie, oaza spokoju, ciepła i uprzejmości.

Choć wydaje się nieśmiała w pierwszym kontakcie – Agnieszka jest wspaniałą, dobrze zorganizowaną, odważną dziewczyną z inicjatywą. Prosi o feedback, przyjmuje go, otwarcie mówi co jej pomaga, a co utrudnia współpracę – nazywa rzeczy po imieniu.

- Kreatywność i ogromne zaangażowanie w działaniu.

- Agnieszka ma świetne pomysły i zawsze chętnie proponuje pomoc - jest dużym wsparciem dla Zespołu RESOLUTIO.

- Głos Agi powinien być wydawany na receptę, zamiast leków uspokajających 😊

- Ogromna uważność i takt. W kontakcie z Agnieszką można być w pełni tym, kim się jest.

Agnieszka o sobie

Moje ulubione zajęcie:

Relaks na łonie natury, rękodzieło, medytacja.

Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie była tym, kim jestem:

Palmą na plaży.

Mój ulubiony bohater literacki / filmowy:

Eleven z pierwszego sezonu serialu Stranger Things.

Słowa, których nadużywam:

Super, świetnie, zastanawiam się.

Eliza Kozieł

Eliza Kozieł

Młodsza specjalistka ds. organizacji projektów

Eliza studiowała zarządzanie na SGGW oraz ukończyła magistra z zarządzania ze specjalizacją zarządzanie zasobami na UW. W RESOLUTIO wspiera organizacyjnie realizację projektów Assessment i Development Center oraz Informacji Zwrotnej 360. Jest odpowiedzialna za administrowanie sesjami ADC, wspiera proces przygotowywania raportów indywidualnych oraz organizuje sesje informacji zwrotnej.

Zespół o Elizie

- Sumienność i szybkość działania to niepodważalne atuty Elizy. Nie boi się wyzwań, chętnie uczestniczy w nowych przedsięwzięciach, wspiera zespół we wszystkich wyzwaniach. Pogodna i życzliwa. Lubię z nią współpracować – wszystko zrobione na czas i z dbałością o szczegół. 

- Zawsze jest gotowa do działania, to co ma do zrobienia robi w ekspresowym tempie i zawsze na 100%.

- Dobra dusza zespołu, zawsze uśmiechnięta i otwarta na pomoc. Nawet jak się denerwuje, jest pełna uroku.

- Przy Elizie wszystko jest klarowne i proste, ma dar porządkowania rzeczywistości. Najtrudniejsze sytuacje rozwiązuje z wdziękiem i spokojem.

- Lubię pracować z Elizą. Można na niej polegać. Precyzyjnie wykonuje swoje obowiązki.

- Od Elizy bije pozytywna energia. Zawsze pomocna i gotowa na nowe wyzwania.

Eliza o sobie

Moje ulubione zajęcie:

Podróżowanie, planszówki z przyjaciółmi, układanie puzzli, dobra książką i serial. Uwielbiam też twórcze zajęcia – takie jak malowanie czy rękodzieło.

Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie była tym, kim jestem:

Stewardessą, malarką, nauczycielem, aktorką lub dubbingowałabym bajki.

Mój ulubiony bohater literacki / filmowy:

Monica z serialu Przyjaciele i Hermiona Granger z serii książek o Harrym Potterze.

Słowa, których nadużywam:

Oki i zbyt często powtarzam – muszę zjeść coś słodkiego 😊

Marlena Kalinowska

Marlena Kalinowska

Specjalista ds. rozwoju biznesu

Marlena jest magistrem socjologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego ze specjalizacją zarządzanie i rozwój lokalny. W RESOLUTIO odpowiada za obszar sprzedaży i marketingu. Wraz z zespołem opiekuje się potrzebami Klientów na etapie określania wyzwań, poszukiwania i wyboru rozwiązań oraz ofertowania. Wspiera rozwój narzędzi HR, planuje, koordynuje i realizuje działania marketingowe, odpowiada także za komunikację w Social Media.

Zespół o Marlenie

- Fantastyczna energia i kreatywność, gdy coś robi, to na 100 i więcej procent.

- Odpowiedzialna i bardzo dobrze zorganizowana. Ma dar opowiadania – zawsze z humorem.

- Radosna, uśmiechnięta i pełna energii. Bardzo wyrazista osobowość. Szczera i ujmująca.

- Pomysłowa głowa i serdeczny człowiek. Cierpliwa i w dyskretny sposób wspierająca w każdym zadaniu.

- Świetne umiejętności komunikacyjne, życzliwa i wesoła dusza RESO.

- Dużo uroku, radości, życzliwości dla wszystkich wokół. A do tego uśmiech, dużo uśmiechu 😊

Marlena o sobie

Moje ulubione zajęcie:

Tenis, książki, górskie wędrówki, taniec, wycieczki rowerowe, muzyka.

Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie była tym, kim jestem:

Montażystą wideo, tancerką.

Mój ulubiony bohater literacki / filmowy:

Mustang z Dzikiej Doliny.

Słowa, których nadużywam:

Super, spróbujmy! 

Adam Gorzkowski

Adam Gorzkowski

Koordynator Biura

Adam studiuje Zarządzanie (spec. Zarządzanie Zasobami Ludzkimi) na Wojskowej Akademii Technicznej. W RESOLUTIO realizuje zadania związane z obsługą administracyjną firmy, w szczególności w obszarze rozliczeń i płatności oraz współpracy z dostawcami. Koordynuje także wdrażanie i przestrzeganie procedur związanych z bezpieczeństwem danych. Dodatkowo wspiera zespół merytoryczny na etapie podsumowywania procesów, opracowując raporty indywidualne oraz zbiorcze.

Zespół o Adamie

- Nasz życzliwy i konkretny jednocześnie, ekspert od wszystkiego, co wiąże się z administracją biurową. Pomoże, gdy sieć IT zawodzi, komputer szwankuje i kiedy za zimno w biurze – nie to, że zrobi herbatę 😉, ale zadba, aby grzejnik był zamontowany właściwie 😊. Serio: cenię sobie współpracę z Adamem - szuka rozwiązań, wychodzi z inicjatywą, chętnie uczestniczy także w merytorycznym życiu RESO.

- W Adamie cenię otwartość - pracując z nim odnosi się wrażenie, jakby znało się go od zawsze. Dodatkowo jest świetnie zorganizowany i dba o każdy szczegół pracy.

- Współpraca z Adamem jest luźna i bezkonfliktowa, załatwi każdą sprawę. Cenię go za bezstresowe podejście do każdej sytuacji.

- Wyjątkowo nastawiony na współpracę i pomoc, zawsze poszukuje rozwiązań, nieocenione wsparcie technologiczne.

- Zawsze uśmiechnięty ogarniacz chaosu. Nie boi się wyzwań.

Adam o sobie

Moje ulubione zajęcie:

Spędzanie czasu z bliskimi, długie spacery, wyjścia do kina i teatru (chętniej to drugie).

Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie była tym, kim jestem:

Byłbym mocno związany z teatrem, ale na pewno nie w roli aktora.

Mój ulubiony bohater literacki / filmowy:

Evan Hansen z Dear Evan Hansen, Sophie z Mamma Mia.

Słowa, których nadużywam:

A wiesz może…