Ekspert w ocenie i rozwoju

Nasz Zespół

 • Justyna Subczyńska-Papuda
  Prezes Zarządu

  Justyna Subczyńska-Papuda

  Prezes Zarządu
  Justyna ukończyła międzynarodowe stosunki polityczne i gospodarcze oraz zarządzanie i marketing, a także podyplomowe studia ZZL oraz studia doktoranckie w zakresie zarządzania organizacją w SGH. W RESOLUTIO zajmuje się operacyjnym zarządzaniem firmą, planowaniem strategii i wytyczaniem kierunków rozwoju biznesowego spółki. Jest odpowiedzialna za procesy sprzedaży i wskaźniki efektywności biznesowej. Wspiera przygotowanie merytoryczne i realizację złożonych projektów z obszaru consultingu HR. Posiada bogate doświadczenia jako menedżer projektów i konsultant.

   

   

  Zespół o Justynie

   

  - Bardzo dobry szef. Kiedy kogoś docenia lub zwraca uwagę na obszary do rozwoju – zawsze na konkrecie. Niezwykle kompetentna i wszechstronna – potrafi błyskawicznie zejść ze strategicznego poziomu na bardzo operacyjne zadania. Uśmiechnięta i sympatyczna – nie da się jej nie lubić.

   

  - Skuteczne argumentowanie i trzymanie emocji na wodzy nawet w trudnych sytuacjach – tego naprawdę można się od niej uczyć!

   

  - Spokój i opanowanie, pogoda ducha, wizjonerstwo, świetna wiedza biznesowa, umiejętność zarządzania zespołem.

   

  - Ciepła, pomocna i otwarta. Z empatią i profesjonalizmem podchodzi do rozwiązywania największych, zawodowych wyzwań.

   

  - Konkretna, opanowana. Umie zarządzić nagłą sytuacją, na chłodno rozważając korzystne opcje działania. Dba o bardzo wysoką jakość pracy firmy. Wie, czego chce i umie do tego dążyć. Z łatwością wyraża swoje zdanie.

   

  - Klasa i takt. Doskonały negocjator, niezależnie od relacji biznesowej po mistrzowsku buduje platformę porozumienia. Konsekwentna, ale zawsze otwarta na rozmowę!

   

   

  Justyna o sobie

   

  Moje ulubione zajęcie:

  Spędzanie czasu z rodziną, podróże małe i duże, wyjścia do teatru, aranżacja wnętrz.

   

  Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie była tym, kim jestem:

  Podróżniczką, projektantką mody, architektem wnętrz.

   

  Mój ulubiony bohater literacki / filmowy:

  John Keating z filmu Stowarzyszenie Umarłych Poetów, Bryan Mills w ekranizacji Uprowadzona czy John Milton w filmie Adwokat Diabła.

   

  Słowa, których nadużywam:

  Właśnie oraz myślę, że można…

 • Justyna Parzniewska
  Dyrektor Zespołu Merytorycznego, Członek Zarządu

  Justyna Parzniewska

  Dyrektor Zespołu Merytorycznego, Członek Zarządu
  Justyna ukończyła psychologię (SWPS), specjalizując się w psychologii biznesu. Jest również absolwentką językoznawstwa (UJ) oraz studiów podyplomowych z zarządzania i marketingu (AE w Katowicach). Ma bogate doświadczenie jako asesor, trener, coach i konsultant. Jej pasją jest wspieranie rozwoju pracowników zarówno poprzez diagnozę kompetencji jak i prowadzenie warsztatów oraz sesji coachingowych. W RESOLUTIO zajmuje się nadzorem nad merytorycznymi aspektami projektów realizowanych przez firmę oraz rozwojem metodologii i narzędzi. Bezpośrednio kieruje pracą zespołu merytorycznego.

   

   

  Zespół o Justynie

   

  - Fachowiec i pasjonatka. Tytan pracy. W jej repertuarze dominuje autentyczność – jasno stawia sprawy i zawsze można liczyć na szczerą wymianę zdań.

   

  - Merytoryczny guru. Ma godną naśladowania umiejętność spojrzenia na projekt z lotu ptaka, poukładania go, by w następnym kroku przełożyć merytorykę na konkretne działania. A przy tym jest bardzo miłą osobą.

   

  - Wiecznie zapracowana, głównie dlatego, że Klienci pragną jej udziału w projektach. Nic dziwnego, aż bije od niej blask eksperta.

   

  - Wiedza merytoryczna z zakresu analizy kompetencyjnej, profesjonalizm, wysoka etyka pracy.

   

  - W Justynie podziwiam ogromne doświadczenie, otwartość i budowanie niezwykle partnerskich relacji.

   

  - Merytoryczna wiedza Justyny to niezastąpiona broń RESOLUTIO. Konkretna, wie czego chce, a do tego zawsze dobrze ubrana!

   

   

  Justyna o sobie

   

  Moje ulubione zajęcie:

  Jak w piosence Lubomskiego: „A póki co spacerologia, To moja jest ideologia…”, a poza tym książki, muzyka i spotkania z przyjaciółmi.

   

  Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie była tym, kim jestem:

  Najchętniej (niekoniecznie buddyjskim) mnichem.

   

  Mój ulubiony bohater literacki / filmowy:

  Aurora Greenway (Czułe słówka), Osioł (Shrek), Maximus (Gladiator), Daniel Stein (Daniel Stein, tłumacz), Kate (Wichrowe Wzgórza).

   

  Słowa, których nadużywam:

  Jasne, OK, super, jesteśmy w „touch’u”.

 • Marcjanna Przychocka
  Konsultant współpracujący, Trener, Coach

  Marcjanna Przychocka

  Konsultant współpracujący, Trener, Coach
  Marcjanna jest psychologiem (Wydział Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego). Z RESOLUTIO współpracuje od 2008 roku. Zajmuje się budowaniem metodologii, oceną kompetencji oraz kompleksową informacją zwrotną po procesach AC|DC i 360 stopni (w języku polskim i angielskim). Prowadzi również szkolenia dla osób udzielających informacji zwrotnych, planuje i wspiera rozwój kompetencji menadżerskich. Posiada kilkuletnie doświadczenia w pracy diagnostycznej, terapeutycznej oraz rozwojowej z rodzinami i młodzieżą (Instytut Gestalt, Poradnia Psychologiczna, Krakowski Ośrodek Terapii).

   

   

  Zespół o Marcjannie

   

  - Biblia wiedzy i doświadczeń w obszarze przekazywania informacji zwrotnej – to pod jej okiem zespół RESO doskonalił swój warsztat feedbackowy. Zawsze otwarta na współpracę i pomoc przy realizacji najtrudniejszych projektów.

   

  - Przemiła, ciepła i troskliwa. W jej towarzystwie, każdy poczuje się „zaopiekowany”.

   

  - Tytan pracy, ogromna wiedza, urok, wdzięk to tylko klika określeń Marcjanny. Każda rozmowa z nią, to solidna dawka inspiracji.

   

  - Roztacza wokół mnóstwo pozytywnej energii.

   

  - Pełna wdzięku, charyzmy, empatii i zrozumienia dla innych. A do tego merytoryczne guru, która chętnie dzieli się swoja wiedzą i doświadczeniem z innymi.

   

  - Doświadczenie, wiedza i profesjonalizm w jednym!

   

   

  Marcjanna o sobie

   

  Moje ulubione zajęcie:

  Gadanie z ludźmi, uprawianie muzyki i wymądrzanie się (to się nie zmienia!).

   

  Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie była tym, kim jestem:

  Muzykiem lub niestrudzonym podróżnikiem.

   

  Mój ulubiony bohater literacki / filmowy:

  Shantaram.

   

  Słowa, których nadużywam:

  Niesamowity, cudownie i… no cóż, tu wkracza cenzura 😉

 • Ewa Tarkiewicz
  Menedżer Merytoryczny w Zespole Badań on-line

  Ewa Tarkiewicz

  Menedżer Merytoryczny w Zespole Badań on-line
  Ewa ukończyła zarządzanie i marketing ze ścieżką mediacje i facylitacja (UW) oraz zarządzanie zasobami ludzkimi (SGH). Wspieranie innych w rozwoju to jej pasja. W trakcie pracy zawodowej zajmowała się m.in. rekrutacją, wdrożeniem do pracy, rozwojem oraz zarządzaniem talentami pracowników. W RESOLUTIO opiekuje się obszarem badań on-line – od budowy metodologii, poprzez przygotowanie systemu, przeprowadzenie badania, analizę danych, przygotowanie raportów, po udzielenie informacji zwrotnej. Ponadto, Ewa prowadzi sesje w formule Escape Room oraz dba o rozwój narzędzi diagnostycznych on-line.

   

   

  Zespół o Ewie

   

  - Ma tak wszechstronną wiedzę i tyle chęci do działania, że aż miło skorzystać z jej wsparcia przy wszelkich zadaniach.

   

  - Humor, dojrzałość, pozytywne nastawienie.

   

  - Ewa to bardzo ciepła osoba, jej opanowanie, spokój i empatia sprawiają, że chcesz przebywać w jej towarzystwie.

   

  - Pełna energii, chęci i motywacji. Konkretna i dbająca o szczegóły.

   

  - Ewa zaraża optymizmem. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych 😊 Łączy umiejętności analityczne z kompetencjami miękkimi.

   

  - Ogromne doświadczenie merytoryczne i praktyczne z dynamitową energią do działania!

   

   

  Ewa o sobie

   

  Moje ulubione zajęcie:

  Spędzanie czasu z rodziną, wyszukiwanie gadżetów ułatwiających życie rodzicom, pływanie, śpiewanie. Uwielbiam się śmiać, a radość czerpię ze wszystkiego, co mnie otacza.

   

  Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie była tym, kim jestem:

  Muzykiem.

   

  Mój ulubiony bohater literacki / filmowy:

  Ania (z Zielonego Wzgórza), Czkawka (Jak wytresować smoka), Kamyk (Tkacz Iluzji), Wiedźmin (saga Sapkowskiego), Joanna – bohaterka książek Joanny Chmielewskiej.

   

  Słowa, których nadużywam:

  Zuch!, super, tak jakby. Nadużywam też kilku niecenzuralnych słów, niestety…

 • Ela Łęcka
  Analityk HR

  Ela Łęcka

  Analityk HR
  Ela ukończyła zarządzanie ze specjalizacją zarządzanie zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz filologię angielsko-hiszpańską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Podyplomowo studiowała również psychologię w biznesie na Uniwersytecie SWPS. W RESOLUTIO koordynuje projekty badań kwestionariuszowych on-line, w tym informacji zwrotnej 360 stopni. Zajmuje się analizą i przetwarzaniem baz danych, rozwojem oraz wdrażaniem narzędzi informatycznych do obsługi badań ilościowych.

   

   

  Zespół o Eli

   

  - Mocno analityczny umysł. Towarzyska, pewna siebie, wygadana, z iskrą w oku. Świetnie zna język angielski i bardzo zgrabnie się nim posługuje. Mistrzyni Excela.

   

  - Bardzo fajna osoba. Zawodowo – skrupulatna, widzi wzajemny wpływ różnych, wydawałoby się niepowiązanych elementów. Bardzo konkretna, wie, czego chce.

   

  - Makra, tabele, wykresy dynamiczne i inne excelowe sztuczki ma w małym palcu. Do tego ekspresowe tempo działania. Taki zestaw daje świetne wsparcie analityczne w naszych projektach.

   

  - Energiczna, pozytywna, z poczuciem humoru – już przy pierwszym kontakcie Ela sprawia wrażenie, jakby znało się ją od dawna.

   

  - Fantastyczne połączenie ścisłego umysłu z ogromną kreatywnością i poczuciem humoru. Podejście „jak”, a nie „czy”.

   

  - Struś pędziwiatr excelowy z fantastycznym poczuciem humoru.

   

   

  Ela o sobie

   

  Moje ulubione zajęcie:

  Spacery, gry planszowe i komputerowe, Netflix, jazda na nartach, dynamiczna jazda po mieście karykaturą samochodu 😊

   

  Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie była tym, kim jestem:

  Bardzo społecznym astronautą! Ewentualnie kotem astronautą.

   

  Mój ulubiony bohater literacki / filmowy:

  Aktualnie Lagertha z Wikingów.

   

  Słowa, których nadużywam:

  Me gusta.

 • Monika Skakuj
  Młodszy Konsultant HR

  Monika Skakuj

  Młodszy Konsultant HR
  Monika ukończyła psychologię ze specjalizacją psychologia organizacji i pracy na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie z zakresu rekrutacji i rozwoju talentów zdobywała w wewnętrznych działach HR. W RESOLUTIO zajmuje się koordynowaniem projektów z zakresu informacji zwrotnej 360, narzędzi on-line i procesów Assessment|Development Centre. Monika przygotowuje również podsumowania i raporty indywidualne oraz opracowuje i realizuje sesje oceny Escape Room.

   

   

  Zespół o Monice

   

  - Monika – oaza spokoju. Sumiennie i z precyzją zaopiekuje najbardziej niestandardowe oczekiwania naszych Klientów. Świetna w dostrzeganiu zagrożeń.

   

  - Narzekanie zupełnie nie jest w jej stylu. Potrafi się skoncentrować – nawet, jeśli wokoło panuje chaos. Zawsze pomoże, nawet jak sama ma dużo pracy.

   

  - Bardzo sprawne zarządzanie projektami, dające ogromny komfort współpracy.

   

  - Kontaktowa, sympatyczna. Ma swoje zdanie i nie waha się go wypowiedzieć. Specjalistka w zakresie projektów Escape Room.

   

  - Zachowuje spokój nawet w trudnych i stresujących sytuacjach. Asertywna, dokładna i pogodna.

   

  - Ostoja spokoju, każde zadanie wykonuje najlepiej jak potrafi. Do tego uśmiech, którego nie da się nie uwielbiać!

   

   

  Monika o sobie

   

  Moje ulubione zajęcie:

  Wycieczki, poznawanie nowych miejsc, rozmowy przy kawie.

   

  Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie była tym, kim jestem:

  Właścicielem kawiarni na włoskim wybrzeżu.

   

  Mój ulubiony bohater literacki / filmowy:

  Mr. Darcy (Duma i uprzedzenie).

   

  Słowa, których nadużywam:

  Spoko, to zależy.

 • Justyna Barczyk-Zielińska
  Konsultant HR

  Justyna Barczyk-Zielińska

  Konsultant HR
  Justyna ukończyła zarządzanie (spec. psychologia w zarządzaniu) na Akademii Leona Koźmińskiego oraz pedagogikę (spec. praca socjalna) na Akademii Pedagogiki Specjalnej. W RESOLUTIO prowadzi projekty w zakresie procesów Assessment / Development Centre. Zajmuje się opracowywaniem metodologii AC|DC oraz tworzeniem narzędzi symulacyjnych. Justyna bierze również udział w sesjach oceny kompetencji w roli asesora – aktora, a także pisze sprawozdania i raporty projektowe po procesach oceny oraz udziela informacji zwrotnej.

   

   

  Zespół o Justynie

   

  - Wszechstronność, uczynność, opanowanie i otwartość do wspierania. Bardzo dobrze zorganizowana. Ma zapał i pomysły usprawniające codzienną pracę.

   

  - Justyna jest konsekwentna i asertywna. Dobrze zorganizowana i pewna w działaniu.

   

  - Wie czego chce i potrafi odnaleźć się w trudnych sytuacjach. Kreatywna i twórcza dziewczyna!

   

  - Wyróżnia ją spokój i opanowanie. Justyna jest zaradna, pomocna i empatyczna.

   

   

  Justyna o sobie

   

  Moje ulubione zajęcie:

  Szycie, spędzanie czasu wolnego z rodziną, jeżdżenie na rowerze i coś na co mam zawsze bardzo niewiele czasu, czyli leniuchowanie

   

  Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie była tym, kim jestem:

  Stolarzem, ogrodnikiem, a może cukiernikiem

   

  Mój ulubiony bohater literacki / filmowy:

  Tak długo się nad tym zastanawiam, że mogę stwierdzić, że nie mam ulubionego bohatera. W fikcyjnych bohaterach tak jak w ludziach ciekawią, intrygują, a czasem irytują mnie różne cechy i trudno wskazać tego ulubionego.

   

  Słowa, których nadużywam:

  W ogóle, wydaje mi się, myślę, że.

 • Kamila Dessoulavy-Ossowska
  Konsultant HR

  Kamila Dessoulavy-Ossowska

  Konsultant HR
  Kamila jest absolwentką psychologii, ze specjalizacją psychologia pracy i stresu. W RESOLUTIO koordynuje projekty AC|DC na wszystkich etapach oraz zarządza kalendarzem asesorskim. Bierze udział w sesjach jako asesor, pisze raporty oraz udziela informacji zwrotnej. Kamila współprowadzi szkolenia przygotowujące do pełnienia roli asesora, wspiera organizację pilotaży zadań AC|DC oraz rekrutację współpracujących konsultantów.

   

   

  Zespół o Kamili

   

  - Perfekcjonistka w każdym calu. Dba o wysoką jakość pracy swojej oraz współpracowników, nie tworząc przy tym napiętej atmosfery. Bardzo dobrze się z nią współpracuje.

   

  - Mistrzyni prowadzenia największych projektów AC|DC – zadba o każdy szczegół i dopilnuje terminów. Firmowe Sokole Oko 😊 – wyłapie najmniejszy błąd.

   

  - Otwarta, wrażliwa na innych, z fajnym poczuciem humoru.

   

  - Świetny organizator, pamięta o wszystkim i o wszystkich. Niestrudzenie szuka wyjścia z trudnych sytuacji. Zawsze cierpliwe słucha.

   

  - Świetnie planująca, nie zapomina o niczym. Potrafi dopiąć niemożliwe do zorganizowania aktywności. Również wtedy, gdy są na już – nie widać po niej stresu, kiedy świat wystawia na próbę jej umiejętności organizatorskie. Sympatyczna i zdrowo się odżywia 😊

   

  - Konkretna i świetnie zorganizowana. Pracę okrasza poczuciem humoru.

   

   

  Kamila o sobie

   

  Moje ulubione zajęcie:

  Podróżowanie, wycieczki rowerowe, czytanie książek, dłuuugie spanie...

   

  Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie była tym, kim jestem:

  Projektantką biżuterii lub architektem.

   

  Mój ulubiony bohater literacki / filmowy:

  Król Julian!

   

  Słowa, których nadużywam:

  Tak jakby, ej.., jaaaasne.

 • Agnieszka Motyl
  Asystent HR

  Agnieszka Motyl

  Asystent HR
  Agnieszka ukończyła bezpieczeństwo narodowe ze specjalizacją ochrona i obrona narodowa (AON). W RESOLUTIO realizuje badania kwestionariuszowe on-line, w tym informacji zwrotnej 360 stopni, sprawności sprzedażowej, opinii i satysfakcji oraz potencjału do rozwoju. Przygotowuje i przetwarza bazy danych, wykonuje analizę ilościową. Opracowuje raporty indywidualne, grupowe oraz materiały podsumowujące.

   

   

  Zespół o Agnieszce

   

  - Entuzjastka narzędzi ułatwiających pracę i życie, oaza spokoju, ciepła i uprzejmości.

   

  - Choć wydaje się nieśmiała w pierwszym kontakcie – Agnieszka jest wspaniałą, dobrze zorganizowaną, odważną dziewczyną z inicjatywą. Prosi o feedback, przyjmuje go, otwarcie mówi co jej pomaga, a co utrudnia współpracę – nazywa rzeczy po imieniu.

   

  - Kreatywność i ogromne zaangażowanie w działaniu.

   

  - Agnieszka ma świetne pomysły i zawsze chętnie proponuje pomoc - jest dużym wsparciem dla Zespołu RESOLUTIO.

   

  - Głos Agi powinien być wydawany na receptę, zamiast leków uspokajających 😊

   

  - Ogromna uważność i takt. W kontakcie z Agnieszką można być w pełni tym, kim się jest.

   

   

  Agnieszka o sobie

   

  Moje ulubione zajęcie:

  Spotkania z przyjaciółmi, gry planszowe, ścianka wspinaczkowa, medytacja.

   

  Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie była tym, kim jestem:

  Palmą na plaży.

   

  Mój ulubiony bohater literacki / filmowy:

  Bruce Wayne z Uniwersum DC, Dr Stephen Strange z Uniwersum Marvela i Eleven z serialu Stranger Things.

   

  Słowa, których nadużywam:

  Super, świetnie, zastanawiam się.

 • Iwona Biernat
  Asystent HR

  Iwona Biernat

  Asystent HR
  Iwona ukończyła studia magisterskie na kierunku zarządzanie ze specjalizacją e-biznes (UW). W RESOLUTIO zajmuje się wsparciem logistycznym i organizacyjnym realizowanych projektów Assessment / Development Centre oraz IZ360 stopni. Umawia spotkania z informacją zwrotną po procesach oceny oraz przygotowuje raporty i poligrafię. Czuwa nad przebiegiem realizowanych sesji AC|DC oraz opiekuje się kalendarzem asesorskim.

   

   

  Zespół o Iwonie

   

  - Iwona jest zaradna, nastawiona na rozwiązania, pomocna i samodzielna. Chętnie uczy się nowych rzeczy i jest bardzo sympatyczną osobą.

   

  - Mistrz umawiania spotkań i planowania. Iwona ma większe umiejętności informatyczne, niż nie jeden pracownik IT 😊 Trzeźwy umysł, obiektywna, chłodna ocena sytuacji.

   

  - Iwona to pomocna, wspierająca „dusza Zespołu”. Potrafi współpracować, jest nastawiona na budowanie pozytywnych relacji.

   

  - Oaza spokoju. Iwona jest bardzo dokładna i opanowana, przy współpracy z nią ma się poczucie bezpieczeństwa, że wszystko będzie jak należy.

   

  - Iwona jest świetnie zorganizowana, skrupulatnie realizuje każde powierzone zadanie. Często wychodzi z inicjatywą, co bardzo się chwali 😊

   

   

  Iwona o sobie

   

  Moje ulubione zajęcie:

  Spacery z psem Nygusem, słuchanie muzyki, chodzenie po górach, każda aktywność fizyczna.

   

  Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie była tym, kim jestem:

  Dogoterapeutą, lekarzem lub ratownikiem górskim.

   

  Mój ulubiony bohater literacki / filmowy:

  Leon Zawodowiec.

   

  Słowa, których nadużywam:

  W ogóle, generalnie, ejjj…

 • Katarzyna Czarnołęcka
  Asystent HR

  Katarzyna Czarnołęcka

  Asystent HR
  Kasia studiowała zarządzanie ze specjalizają doradztwo organizacyjne (UW) oraz turystykę i rekreację (AWF). Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała jako researcher i headhunter w agencji doradztwa personalnego. W Zespole RESOLUTIO zajmuje się wsparciem organizacyjnym i logistycznym sesji Assessment / Development Center. Dba o wysokie standardy obsługi Uczestników sesji i procesów informacji zwrotnej 360 stopni oraz umawia spotkania feedbackowe. Przygotowuje poligrafię na sesje, szkolenia i spotkania rozwojowe.

   

   

  Zespół o Kasi

   

  - Pełna energii, zaradna, obrotna i skuteczna. Lubię w niej gotowość do pomagania – na Kasię można liczyć.

   

  - Kasia lubi nowe wyzwania, jest wielozadaniowa i bardzo dobrze zorganizowana.

   

  - Kasia jest bardzo szybka, energiczna, ma dużo inicjatywy, czasem zanim dostanie zadanie do realizacji już je wykonuje samodzielnie. Szybko się uczy, zawsze uśmiechnięta.

   

  - Gotowa do działania i pełna determinacji – potrafi odnaleźć się w różnych sytuacjach.

   

  Kasia o sobie

   

  Moje ulubione zajęcie:

  Fotografia, spotkania z przyjaciółmi, dobra książka.

   

  Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie była tym, kim jestem:

  Złotą rybką spełniającą życzenia.

   

  Mój ulubiony bohater literacki / filmowy:

  Adaś Miauczyński (Dzień Świra), Kłapouchy

   

  Słowa, których nadużywam:

  Kawa 😊

 • Anna Klecza
  Asystent HR

  Anna Klecza

  Asystent HR
  Ania ukończyła biologię (spec. biologia komórki i organizmu oraz blok pedagogiczny) na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako nauczyciel w szkole podstawowej oraz liceum, następnie w firmie farmaceutycznej, gdzie działała w obszarze marketingu. W RESOLUTIO jest częścią zespołu wsparcia. Czuwa nad logistyką i organizacją sesji Assessment Development Centre, odpowiada za przygotowywanie poligrafii oraz jest w kontakcie z Uczestnikami sesji i spotkań feedbackowych. Ania wspiera również zespół merytoryczny w realizacji projektów 360 stopni.

   

   

  Zespół o Ani

   

  - Relacyjna, sympatyczna. Skrupulatna, dba o wysoką jakość pracy.

   

  - Wyróżnia ją takt i uprzejmość, zawsze pomocna, zaraża uśmiechem.

   

  - Zaangażowana, otwarta i uważna na drugą osobę. Ania roztacza wokół siebie dobrą energię.

   

  - Ania jest cicha i spokojna. W trudnych chwilach nie zostawia zespołu bez pomocy.

   

   

  Ania o sobie

   

  Moje ulubione zajęcie:

  Spotkania z ludźmi, czytanie, rozmyślanie

   

  Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie była tym, kim jestem:

  Malarką, terapeutką, pisarką

   

  Mój ulubiony bohater literacki / filmowy:

  Aragorn z Władcy Pierścieni, Mark z Klienta Johna Grishama, Buntownik z wyboru

   

  Słowa, których nadużywam:

  Serio?, spoczko, damy radę!

 • Marlena Kalinowska
  Specjalista ds. narzędzi HR

  Marlena Kalinowska

  Specjalista ds. narzędzi HR
  Marlena jest magistrem socjologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego ze specjalizacją zarządzanie i rozwój lokalny. W RESOLUTIO zajmuje się wsparciem sprzedaży, promocją narzędzi i rozwiązań RESOLUTIO oraz budowaniem relacji z Klientami. Marlena wspiera rozwój narzędzi HR, uczestniczy w planowaniu, koordynacji i realizacji działań marketingowych, odpowiada także za komunikację w Social Media.

   

   

  Zespół o Marlenie

   

  - Fantastyczna energia i kreatywność, gdy coś robi, to na 100 i więcej procent.

   

  - Urocza, wesoła, pozytywnie nastawiona. Odpowiedzialna i bardzo dobrze zorganizowana. Ma dar opowiadania – zawsze z humorem.

   

  - Radosna, uśmiechnięta i pełna energii. Bardzo wyrazista osobowość. Szczera i ujmująca.

   

  - Pomysłowa głowa i serdeczny człowiek. Cierpliwa i w dyskretny sposób wspierająca w każdym zadaniu.

   

  - Świetne umiejętności komunikacyjne, życzliwa i wesoła dusza RESO.

   

  - Dużo uroku, radości, życzliwości dla wszystkich wokół. A do tego uśmiech, dużo uśmiechu 😊

   

   

  Marlena o sobie

   

  Moje ulubione zajęcie:

  Górskie wędrówki, wycieczki rowerowe, taniec, squash, koncerty i festiwale, zwiedzanie włoskich miasteczek.

   

  Kim lub czym chciałabym być, gdybym nie była tym, kim jestem:

  Montażystą wideo, tancerką.

   

  Mój ulubiony bohater literacki / filmowy:

  Cristina Yang (Chirurdzy), Myrtle „Tilly” Dunnage (Projektantka), Mustang z Dzikiej Doliny.

   

  Słowa, których nadużywam:

  Jasne, ok.