Ekspert w ocenie i rozwoju

Opinie Klientów

Zaufanie i satysfakacja naszych Klientów jest sensem naszej pracy. Kliknij logotyp aby poznać ich opinie.

 

Zespół RESOLUTIO oceniamy celująco. Współpraca od początku do końca przebiegła w sposób solidny, bezbłędny oraz terminowy. Na każdym etapie działania mogliśmy liczyć na pełną profesjonalizmu pomoc oraz ekspercką wiedzę konsultantów. Jesteśmy w pełni zadowoleni ze świadczonych przez firmę usług, a zadanie zostało wykonane profesjonalnie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Bartosz Walon, HR Department
BASF Polska, 2017

Konsultanci RESOLUTIO zainspirowali nas nowatorskim podejściem do oceny kompetencji i potencjału pracowników w organizacji. (…) Projekt koordynowała Pani Justyna Parzniewska, która wykazała się niezwykłym przygotowaniem merytorycznym i umiejętnością efektywnej współpracy, co pozwoliło na zbudowanie zaufanej relacji biznesowej.

Marlena Pogorzelska, Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju
Nationale Nederlanden, 2016

Cechami wyróżniającymi zespół RESOLUTIO jest profesjonalizm, elastyczność i bardzo silne nastawienie na klienta. Na każdym z etapów projektu mogliśmy liczyć na wsparcie merytoryczne konsultantów RESOLUTIO. Również sfera organizacyjna sesji AC pozostaje bez zarzutu, za każdym razem sesje AC były w pełni przygotowane, a różne nieoczekiwane sytuacje odpowiednio zarządzone. Świadczone usługi są na bardzo wysokim poziomie.

Jakub Falk, Menedżer ds. Rekrutacji
Jeronimo Martins Polska, 2016

Za przeprowadzenie IZ 360 z RESOLUTIO Leroy Polska zostało wyróżnione w ramach Adeo Innovation Award jako dobra praktyka w obszarze ZZL. Cechami wyróżniającymi zespół RESOLUTIO jest sposób współpracy oparty na partnerskich zasadach i skoncentrowany na budowaniu zaufania i długofalowych relacji. Szczególnie wart podkreślenia jest jakość i niezawodność proponowanych rozwiązań technicznych zarówno pod kątem pełnej elastyczności architektury systemu, jak i pełnej automatyzacji i intuicyjnej obsługi z perspektywy respondenta.

Dorota Wójcik – Czarzasty, Dyrektor Zasobów Ludzkich
Leroy Merlin, 2016

Mocne strony współpracy z RESOLUTIO to możliwość polegania na sprawdzonej wiedzy merytorycznej konsultantów firmy. Cechami wyróżniającymi cały zespół RESOLUTIO są profesjonalizm, doskonała obsługa klienta, zrozumienie dla jego potrzeb, terminowość w działaniu oraz wysoka jakość dostarczanych usług.

Małgorzata Skibińska, Dyrektor Departamentu Personalnego
Katarzyna Lomas, Dyrektor Biura Rozwoju i Rekrutacji
Provident Polska S.A., 2016

Współpracę z Zespołem RESOLUTIO oceniamy jako w pełni satysfakcjonującą, zarówno z perspektywy diagnozy naszych potrzeb i adekwatnych propozycji merytorycznych jak i szybkości reakcji na zgłaszane przez nas oczekiwania.

Izabela Młodzianowska, HR Manager
Superpharm Polska, 2016

RESOLUTIO przygotowywało dla Mondi Świecie S.A. projekt oceny 360 stopni dla top managementu. W tym projekcie RESOLUTIO pokazało nam umiejętność słuchania, pomoc w realnym określeniu naszych potrzeb, duży profesjonalizm i zaangażowanie. Również pod względem organizacyjnym wszystko było zapięte na ostatni guzik. W tak przygotowanych projektach i z takimi ludźmi chce się pracować.

Joanna Bednarska, Kierownik ds. Rozwoju Zasobów Ludzkich
MONDI Świecie S.A., 2013

W trakcie współpracy firma RESOLUTIO zaprezentowała rzetelność, profesjonalizm i wysoki poziom kompetencji asesorskich, dzięki czemu możliwe było przygotowanie narzędzi diagnostycznych, które będą wykorzystywane w procesach zarządzania zasobami ludzkimi, realizowanych w Ministerstwie Obrony Narodowej.

Dr Henryk Borsuk, Dyrektor
Ministerstwo Obrony Narodowej, 2013

Mocne strony współpracy z RESOLUTIO to: efektywna, bezpośrednia komunikacja, dopasowanie do potrzeb, elastyczność, wartość dodana w postaci doradztwa, znajomość najnowszych trendów rynkowych i dobrych praktyk. Współpraca z RESOLUTIO w obszarze narzędzi, szkoleń i warsztatów jest z naszego punktu widzenia bardzo efektywna. Przygotowywane dla Orange Polska szkolenia są „szyte na miarę”.

Monika Szczęsna, Kierownik Wydziału Rozwoju Pracowników
Orange Polska, 2013

Z firmą RESOLUTIO współpracujemy w formule stałej głównie ze względu na bardzo wysoką jakość merytoryczną świadczonych usług, niezwykłą rzetelność i terminowość w realizacji zleceń, ogromną elastyczność w dostosowywaniu się do naszych priorytetów biznesowych i organizacyjnych, kreatywność w poszukiwaniu metod, odpowiadających na nasze potrzeby, ciągle poszukiwanie i proponowanie nowych, skuteczniejszych rozwiązań, przewidywanie i podejmowanie działań w sytuacjach problemowych.

Henryk Griner, Dyrektor Obszaru Partnerstwa Biznesowego
Bank Zachodni WBK S.A., 2013

Duże zaangażowanie i elastyczność konsultantów, otwartość na nasze potrzeby, gotowość do proponowania wielu rozwiązań, terminowość w działaniu, przyjazna atmosfera to tylko niektóre cechy określające naszą współpracę. Przygotowanie procesu na najwyższym poziomie znalazło swoje odzwierciedlenie w pozytywnych opiniach nie tylko po stronie pracowników działu HR odpowiedzialnych za proces, ale także samych uczestników oceny. RESOLUTIO to nie tylko rzetelny dostawca usług, ale także partner biznesowy, z którym warto związać się na dłużej.

Justyna Pertman, Specjalista ds. Personalnych
Eurocash, 2013

Konsultanci RESOLUTIO prezentowali zaangażowanie, niezykle rzetelne podejście do wykonywanej pracy oraz wysoką ekspertyzę. Na każdym etapie współpracy, począwszy od konsultacji kwestionariusza on-line, skończywszy na opracowaniu raportów z wynikami 360 stopni RESOLUTIO udowodniło profesjonalne podejście do świadczonych przez siebie usług.

Grażyna Rzehak-Majcherek, Dyrektor ds. Personalnych, Członek Zarządu
Grupa Żywiec S.A., 2013

Pracownicy firmy RESOLUTIO dali się poznać jako profesjonalny zespół dostarczający wysokiej jakości usługi. Polecam firmę RESOLUTIO jako godnego zaufania partnera realizacji usług z zakresu oceny 360 stopni.

Agata Lubiatowska – Henkiel, Kierownik ds. Edukacji i Rozwoju
Kompania Piwowarska, 2013

Na początku 2012 roku podjęliśmy decyzję o uruchomieniu kolejnej edycji Programu Talenty w naszej firmie. Poszukiwaliśmy innowacyjnego narzędzia wspierającego i obiektywizującego proces weryfikacji Uczestników do programu. Pomimo bardzo szerokiej oferty na rynku, i tym razem propozycja RESOLUTIO okazała się dla nas najtrafniejsza.

Ewa Krzyżanowska, Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju Zasobów Ludzkich i Rekrutacji
Allianz Polska, 2012

Sposób, w jaki firma RESOLUTIO realizowała zamierzone cele projektowe i budowała współpracę z naszą firmą, pozwala na wystawienie tej firmie opinii solidnego i profesjonalnego partnera biznesowego.

Rafał Zińczuk, Dyrektor Personalny
Anna Łaskawiec, Menedżer ds. Personalnych
Getin Noble Bank, 2012

Firma RESOLUTIO kilkukrotnie przeprowadziła dla Provident Polska S.A. badanie informacja zwrotna 360 stopni. Współpraca ze strony RESOLUTIO przebiegała wzorowo, w sposób bardzo profesjonalny i życzliwy dla potrzeb klienta. RESOLUTIO dysponuje szeroką wiedzą merytoryczną, nowoczesną technologią, umiejętnościami doradczymi, i – co niezwykle ważne – jest firmą bardzo otwartą na potrzeby klienta.

Zbigniew Hojka, Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich
Provident Polska S.A., 2011

Szczególnie warte podkreślenia, obok doskonałej znajomości tematu, jest cechujące pracowników RESOLUTIO wyczucie biznesowe i rozumienie mechanizmów działania dużej organizacji.

Anna Józefowicz, Kierownik ds. Rozwoju Zasobów Ludzkich
Allianz Polska S.A., 2010

Współpraca z firmą RESOLUTIO poza wzorowo wykonanymi zadaniami w ramach projektów, dostarczyła nam wiele przyjemności ze współpracy. Z całą odpowiedzialnością polecamy firmę jako godnego i solidnego partnera biznesowego.

Tomasz Kiewisz, Członek Zarządu ds. Personalnych i Administracji
Magdalena Molenda, Menedżer HR
Real, 2009

Feedback 360 jest rozwiązaniem -szytym na miarę- w odpowiedzi na specyficzne potrzeby AmRest, stosowanym na dużą skalę (kilka krajów). Zarówno na etapie projektowania bądź usprawniania procesu, jak i podczas realizacji kolejnych, cyklicznych jego edycji, pracownicy RESOLUTIO wykazują się ekspercka wiedzą, terminowością oraz dużą elastycznością.

Izabela Żółkiewska, Talent Development Manager
AmRest, 2009

Współpracę z firmą oceniamy bardzo pozytywnie – elastyczność w zakresie dostarczanych rozwiązań, rzetelność pracy konsultantów firmy, sprawność organizatorska, terminowość realizowanych zobowiązań oraz dobra jakość na końcu procesu. Podkreślenia wymaga również bezbłędność metodologiczna, która przekonała nas do wyboru właśnie tej firmy jako partnera do współpracy.

Jadwiga Chabior, Dyrektor Departamentu Zarządzania Zasobami Ludzkimi
Bank DnB Nord, 2009

To co dla mnie najistotniejsze to fakt, że firma dokładnie określa czego się podejmie, w czym pomoże, jakie są realne terminy przy zachowaniu właściwej jakości i wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań. Dodatkowo, jako doświadczona w kwestii AC/DC podpowie i ułatwi pracę asesorom. Profesjonalizm to najlepiej pasujące do nich określenie.

Monika Stołowska, Biznes Partner ds. Personalnych
P4, 2009

PROFESJONALIZM przez duże P i pozostałe litery w tym słowie w zakresie oceny potencjalnych pracowników w formule Assessment Center i ich rozwoju przez Development Center. Nieoceniona pomoc w doborze kadr.

Jarosław Guc, Dyrektor Marketingu
COREX, 2007